Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Parznicach

AEC v1.0.4

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Po trudach kilkumiesięcznej pracy nadszedł dzień zakończenia roku szkolnego. Dyrektor gimnazjum Pan Jacek Jóźwiak podziękował pracownikom i uczniom za ich zaangażowanie w kształtowanie dobrego wizerunku szkoły oraz wręczył gimnazjalistom nagrody książkowe za bardzo dobre wyniki w nauce, sukcesy w konkursach pozaszkolnych, świadectwa z wyróżnieniem, a także listy gratulacyjne rodzicom wyróżnionych uczniów. Sportowcy odebrali medale za wysokie osiągnięcia.
Na wyróżnienie zasłużyła uczennica klasy IIIC – Aleksandra Prokop, która uzyskała najwyższą średnią ocen na świadectwie  i otrzymała nagrodę ufundowaną  przez Pana Wójta Gminy Kowala, a wręczoną przez Jego Zastępcę – Pana Dariusza Bulskiego. Aleksandra  została Prymusem Gminy Kowala.
Tradycyjnie nastąpiło również pożegnanie absolwentów i przekazanie sztandaru młodszym kolegom i koleżankom.

Wszystkim życzymy słonecznych, pełnych przygód wakacji.

Zdjęcia w zakładce Galeria >>>