Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Parznicach



AEC v1.0.4


Osiągnięcia

ROK 2016 / 2017

 

Aleksandra Prokop, Jakub Boniecki,  Maciej Pluskwa, Konrad Kołsut

  • I miejsce w III  Międzygimnazjalnym Konkursie Matematyczno – Przyrodniczym  

Aleksandra Prokop, Marta Wróbel, Dominik Podkowa

  • II miejsce w finale XVIII Turnieju Wiedzy o Powiecie Radomskim

Patryk Kaczor

  • I miejsce w XIII Przeglądzie Twórczości Młodzieżowej pt. ,,Pasterz i Ojciec” w kategorii plastycznej

Łucja Nogaj

  • II miejsce w XIII Przeglądzie Twórczości Młodzieżowej pt. ,,Pasterz i Ojciec” w kategorii plastycznej

Zuzanna Kicior

  • I miejsce w XIII Przeglądzie Twórczości Młodzieżowej pt. ,,Pasterz i Ojciec” w kategorii literackiej

Łucja Nogaj

  • II miejsce w XIII Przeglądzie Twórczości Młodzieżowej pt. ,,Pasterz i Ojciec” w kategorii literackiej

Jolanta Szymczyk

  • I miejsce w XIII Przeglądzie Twórczości Młodzieżowej pt. ,,Pasterz i Ojciec” w kategorii wiedzy o Papieżu Janie Pawle II

Wojciech Dąbrowski

  • II miejsce w XIII Przeglądzie Twórczości Młodzieżowej pt. ,,Pasterz i Ojciec” w kategorii wiedzy o Papieżu Janie Pawle II

Wiktoria Jarecka

  • IV miejsce w XIII prezentacjach recytatorskich pod tytułem: „Poetami się rodzą, mówcami się stają” w kategorii szkół gimnazjalnych

Julia Stanisławczyk

  • wyróżnienie w XIII prezentacjach recytatorskich pod tytułem: „Poetami się rodzą, mówcami się stają” w kategorii szkół gimnazjalnych

Joanna Chruślak, Natalia Kosowska

  • II miejsce w V Międzygimnazjalnym Recytatorskim Konkursie w Języku Obcym

Wiktoria Chruślak, Emilia Kowalska 

  • wyróżnienie w V Międzygimnazjalnym Recytatorskim Konkursie w Języku Obcym

 

ROK 2015 / 2016

 

Weronika Dziurzyńska

  • III miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Recytatorskim Poezji Jana Pawła II 

Agata Łęcka z zespołem Czerwone Krawaty

  • III miejsce w Konkursie Piosenki Włoskiej

Maja Ziętek

  • I miejsce w Przeglądzie Twórczości Młodzieżowej ,,Pasterz i Ojciec” – kategoria plastyczna

Izabela Wesołowska

  • III miejsce w Przeglądzie Twórczości Młodzieżowej ,,Pasterz i Ojciec” – kategoria plastyczna

Klaudia Dworakowska, Paulina Maj, Bartłomiej Matuszczak

  • I miejsce w finale XVII Turnieju Wiedzy o Powiecie Radomskim

 Bartłomiej Matuszczak

  • Finalista Konkursu Przedmiotowego z Wiedzy o Społeczeństwie

Sandra Kurkiewicz

  •  I miejsce -  Konkurs Diecezjalny pod hasłem ” Miłosierny jak…” – kategoria poezja

Maria Dąbrowska

  •  I miejsce -  Konkurs Diecezjalny pod hasłem ” Miłosierny jak…” – kategoria proza

Julia Stanisławczyk

  •  I miejsce -  Konkurs Diecezjalny pod hasłem ” Miłosierny jak…” – kategoria plastyczna

Wiktoria Jarecka 

  • II miejsce w kategorii szkoły gimnazjalne w konkursie recytatorskim poświęconym Stanisławowi Barańczakowi

Karolina Piasecka 

  • I miejsce –  konkurs powiatowy pod hasłem: „Dopalaczom mówię NIE – chcę żyć bezpiecznie” – komiks

Julia Stanisławczyk 

  •  I miejsce –  Konkurs Diecezjalny „Biblia i ja” – kategoria plastyczna

Natalia Krajewska i Zuzanna Sikorska  

  • III miejsce –  Konkurs Diecezjalny „Biblia i ja” – kategoria multimedialna

 Wiktoria Jarecka  

  • Wyróżnienie –  Konkurs Diecezjalny „Biblia i ja”- recytacja

Klasa 2E

  • Finał w VI Międzygimnazjalnym Konkursie Teatralnym: „Z profilaktyką na TY

Patrycja Katus, Klaudia Dworakowska, Marta Pluskwa, oraz Maciej Pluskwa

  • II miejsce w II Międzygimnazjalnym Konkursie Matematyczno – Przyrodniczym  „CYTRYNA”. 

 

ROK 2014 / 2015

 

Wiktoria Jarecka

  • Laureatka finału Konkursu Diecezjalnego „Biblia i ja”

Szymon Kowalski

  • Finalista etapu wojewódzkiego XX edycji Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972 – 1514. Od Cedyni do Orszy”.

Zespół instrumentalny Czerwone Krawaty

  •  I miejsce w II Regionalnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek

Jolanta Szymczyk

  • III miejsce w VIII Konkursie Piosenki Obcojęzycznej w Radomiu

Natalia Kurowska, Martyna Dobrasiewicz, Jolanta Gruszka, Emilia Dobosz, Przemysław Seweryn

  • III miejsce w I edycji Międzygminnego Konkursu „Ratuj kogo możesz”

Marta Dulęba,  Aneta Zietęk

  • III miejsce w konkursie wiedzy o Janie Pawle II w XI Przeglądzie Twórczości Młodzieżowej ,,Pasterz i Ojciec” w Radomiu

Angelika Majstrak

  • Wyróżnienie w kategorii plastycznej  o Janie Pawle II w XI Przeglądzie Twórczości Młodzieżowej ,,Pasterz i Ojciec” w Radomiu

Agata Łęcka z zespołem Czerwone Krawaty

  • I miejsce w kategorii gimnazjum w III Przeglądzie Piosenki Włoskiej „Bella Italia” w Radomiu

Magdalena Wesołowska z zespołem Niebieskie Krawaty

  • III miejsce w kategorii gimnazjum w III Przeglądzie Piosenki Włoskiej „Bella Italia” w Radomiu

 

ROK 2013 / 2014

Nadia Miga

  • Finalistka etapu wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

Arkadiusz Bąk

  • Finalista trzeciego etapu Konkursu Historycznego

 

ROK 2012 / 2013

Dawid Stępień

  • I miejsce w IV Radomskiej Gimnazjadzie Skuterowej w trzech kategoriach: pierwsza pomoc przedmedyczna, symulator jazdy, motorowerowy tor jazdy

Anita Krukowska

  • I miejsce w finale IV Konkursu „Nasza Mała Ojczyzna – Pionki i Powiat Radomski” – kategoria literacka

Kamil Gruszka

  • II miejsce w finale IV Konkursu „Nasza Mała Ojczyzna – Pionki i Powiat Radomski” – kategoria literacka

Katarzyna Parszewska, Łucja Szot

  • II miejsce w finale IV Konkursu „Nasza Mała Ojczyzna – Pionki i Powiat Radomski” – kategoria dziennikarska

Kamila Piszczyńska, Paulina Winiarska

  • III miejsce w finale IV Konkursu „Nasza Mała Ojczyzna – Pionki i Powiat Radomski” – kategoria dziennikarska

Katarzyna Parszewska

  • III miejsce w finale IV Konkursu „Nasza Mała Ojczyzna – Pionki i Powiat Radomski” – kategoria plastyczna

Zuzanna Ziętek

  • wyróżnienie w finale IV Konkursu „Nasza Mała Ojczyzna – Pionki i Powiat Radomski” – kategoria plastyczna

Karina Marzec, Nadia Miga, Joanna Rywacka

  • II miejsce w finale XIV Konkursu Wiedzy o Powiecie Radomskim

Zespół w składzie: Kamila Lech, Magdalena Szczęsna, Łucja Szot, Adrian Sroka, Bartosz Prokop, Katarzyna Parszewska

  • II miejsce w klasyfikacji zespołowej w I Międzygminnym Turnieju Ratownictwa i Pierwszej Pomocy w Wierzbicy

Kamila Lech

  • II miejsce w klasyfikacji indywidualnej w I Międzygminnym Turnieju Ratownictwa i Pierwszej Pomocy w Wierzbicy

Magdalena Szczęsna

  • III miejsce w klasyfikacji indywidualnej w I Międzygminnym Turnieju Ratownictwa i Pierwszej Pomocy w Wierzbicy

 

ROK 2011 / 2012

Natalia Jóźwiak

  • II miejsce w IV Międzypowiatowym Konkursie Recytatorskim w Przytyku

Zespół w składzie: Bartłomiej Chrząszcz, Kamil Dziuba, Dawid Stępień, Tomasz Szczerbiński

  • III miejsce w III Radomskiej Gimnazjadzie Skuterowej

Katarzyna Kowalczyk

  • Laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady z Matematyki

 

ROK 2010 / 2011

Katarzyna Kowalczyk

  • Laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady z Matematyki „Mazowieckie Talenty”

Sebastian Konopka

  • Finalista Olimpiady Historycznej

M.  Makowski, J. Borkowski, B. Prokop

  • III miejsce w XIV Turnieju o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego

Karolina Wielorańska

  • wyróżnienie w Małym Konkursie Recytatorskim w Radomiu

Zespół muzyczny

  • wyróżnienie na Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Radosne kolędowanie” w Radomiu,
  • II miejsce na Powiatowym Festiwalu piosenki „O zdrowiu” w radomskiej Resursie,
  • II mejsce W Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Integracyjnej w Urzędzie Miejskim w Radomiu

 

ROK 2009 / 2010

Magdalena Marczewska

  • Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej i Obywatelskiej w Warszawie

 

ROK 2008 / 2009

Ola Mańko

  • Laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady z Matematyki

Patryk Wijas

  • Laureat Konkursu „Losy żołnierz i dzieje oręża polskiego w latach 1921-1945 od traktatu ryskiego do konferencji poczdamskiej”

Ewelina Kaczor

  • Laureatka Olimpiady Matematycznej „Olimpus”

 

ROK 2007 / 2008

Karol Kokoszka

  • I miejsce w Międzypowiatowym Konkursie Chemicznym

 

ROK 2005 / 2006

Magdalena Dziurzyńska

  • Finał w Wojewódzkim Konkursie Geograficznym w Warszawie

Karolina Woźniak

  • II miejsce w Konkursie „Bardowie Jana Pawła Wielkiego”

Katarzyna Pączek

  • Wyróżnienie w Konkursie „Bardowie Jana Pawła Wielkiego”

Aleksandra Szydłowska

  • Wyróżnienie w Konkursie „Ojciec i Pasterz” - Przegląd Twórczości Młodzieżowej

 

ROK 2004 / 2005

Sylwia Pięta

  • Wyróżnienie w Konkursie Poetyckim „Nastolatki wiersze piszą”

 

ROK 2003 / 2004

Agnieszka Mańko

  • Laureatka II Powiatowego Konkursu Historyczno-Regionalnego „Postacie Historyczne Ziemi Radomskiej”

Katarzyna Cebula, Justyna Golińska, Marlena Zaborska, Tomasz Zaborski

  • Finał w Wojewódzkim Konkursie „Europa w szkole 2004”

 

ROK 2002 / 2003

Magdalena Bębas

  • I miejsce w Powiatowym Konkursie „Postacie Historyczne Ziemi Radomskiej”

Kamil Czyżewski

  • III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Interdyscyplinarnym „Leśne Gimnazjum”

Karolina Makowska

  • Finał w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Parlamentaryzmie Europejskim

 

ROK 2001 / 2002

Natalia Odzimkowska, Iwona Wdowska

  • Finał w Konkursie Recytatorskim „Warszawska Syrenka” w Warszawie